Rookie Division

1 Ian Ambrose Warren Pride WC 8u 47-53

2 Colton Fast Kearney  youth wrestling club 8u 47-53

3 Kamden Hooper Odessa Optimist Wrestling Club 8 u47-53

4 Meric Wochner Western Stars Wrestling Club 8u 47-53

1 Taitumn Deppe N&N Heavy Handz 8u 50-57

2 Jacob Higgins Belton Youth Wrestling Club 8u 50-57

3 Cade Dunn victory 8u 50-57

4 Jayden Wooster Glory 8u 50-57

1 Cy Wilmes Greater Heights Wrestling 8u 57-63

2 Tyrone Parrow future trojans wrestling club 8u 57-63

3 Judson McIntosh Glory 8u 57-63

4 Laden Mcdowell Kearney youth wrestling club 8u 57-63

1 Kade Tholen Greater Heights Wrestling 8u 60-64

2 Bradi LahrLa Grange 8u 60-64

3 Tyler BabeShenandoah Mustangs 8u 60-64

4 Garrett MinderMonroe Mat Rats 8u 60-64

1 Caelan Harland Macon Youth Wrestling 8u 63-68

2 Max Joiner Quest8u63-68

3 Dillan Chisam Greater Heights Wrestling 8u 63-68

4 Chase Wilson 8u 63-68

1 Noah Gonzalez Team Grind House 8u 68-71

2 Jack Puza Highlander Youth Wrestling Club 8u 68-71

3 Savanna Franklin Belton Youth Wrestling Club 8u 68-71

4 Eli Witt Macon Youth Wrestling 8u 68-71

1 Jackson Stoner Columbia Wrestling Club 8u 80-92

2 Kevin Ford Best Trained Wrestling 8u 80-92

3 Jordan Smith Jackson County Wrestling 8u 80-92

4 Cooper Hammontree Greater Heights Wrestling 8u 80-92

1 Kace Holman Macon Youth Wrestling 8u 99-109

2 Brayden Rischer Greater Heights Wrestling 8u 99-109

3 Noah Talato Western Stars Wrestling Club 8u 99-109

4 Harrison Osterkamp Prairie du Chien 8u 99-109

1 Isaiah Ritchie Jackson County Wrestling 10u 49-53

2 Colton Brundige St. Joe. Metro 10u 49-53

1 Ethan Dayringer Belton Youth Wrestling Club 10u 57-65

2 Terrance Smashey Hannibal Youth Wrestling Club 10u 57-65

3 Kaden Whipp Clarinda Elite 10u 57-65

4 Josiah Smith Jackson County Wrestling 10u57-65

1 Jacob Campbell Michigan Select 10u 67-75

2 Kyeler Aders Farmington Mat Rat Wrestling C 10u 67-75

3 Austin Tholen Greater Heights Wrestling 10u 67-75

4 Patrick Madden Belton Youth Wrestling Club 10u 67-75

1 Jaiden Trimble Team of Hard Knox 10u 82-92

2 Sevreign Aumua Western Stars Wrestling Club 10u 82-92

3 Gavin BarkerJackson County Wrestling 10u 82-92

4 Chris Andrews 10u 82-92

1 Carter Stephens Jackson County Wrestling 10u 93-102

2 Jackson Dubree Best Trained Wrestling 10u 93-102

3 Drayvin Colley Team Donahoe 10u 93-102

4 Caleb Maholmes Team of Hard Knox 10u 93-102

1 Mykole Melendez north hoover iowa 10u 117-133

2 Vito Joe CoxGreater Heights Wrestling 10u 117-133

1 Garrette Boone north hoover iowa 10u 142-149

2 Callen Smith peter Western Stars Wrestling Club 10u 142-149

1 Samuel Reynolds Best Trained Wrestling 10u1 60-172

2 Robert Kanagawa Jackson County Wrestling 10u1 60-172

1 Keviyon Johnson Team of Hard Knox 12u 77-84

2 Kailen Mamaeula Jackson County Wrestling 12u 77-84

3 Austin Allen St. Joe. Metro 12u 77-84

4 Christopher Johnson Jackson County Wrestling 12u 77-84

1 Mason Christian Savannah Youth Wrestling Club 12u 89-95

2 Charles Easterling Bentonville Wrestling Academy 12u 89-95

3 King Clinton Jackson County Wrestling 12u 89-95

4 Gage Hartman 12u 89-95

1 Durante Crump Team of Hard Knox 12u 120-126

2 Joshua VanVaerenbergh Michigan Select 12u 120-126

1 Donovan Romero Jackson County Wrestling 12u 142-142

1 Steven Gabb Jackson County Wrestling 12u 180-183

2 Savontez Collins Team of Hard Knox 12u 180-183